Kevin Murphy
Włosy

Niezastąpione kosmetyki Kevin Murphy w trosce o piękne włosy

Cienkie i słabe włosy są utrapieniem wieku osób. Wzmocnieniu oraz przywróceniu fryzurze blasku posłużą profesjonalne produkty Kevin Murphy do stylizacji włosów. Naturalne kosmetyki pozwolą zwiększyć objętość nawet bardzo osłabionym pasm bez ich dodatkowego obciążenia. Na rewelacyjne oddziaływanie tych produktów wpływają przede wszystkim ekstrakty roślinne o właściwościach wzmacniających. Nie zawierają one parabenów i siarczanów.

Szampony do zadań specjalnych

Na szczególną uwagę wśród produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów zasługują kosmetyki do codziennego stosowania. Szampon PLUMPING.WASH (więcej znajdziesz na https://bellita.pl/kevin-murphy) przeznaczony do włosów cienkich i wypadających wzmocni oraz nada fryzurze znacznej objętości. Jest to produkt przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Zbawienny wpływ wyciągu z pokrzywy i korzenia imbiru zapobiega wypadaniu włosów, przyspiesza ich porost oraz korzystnie wpływa na stan skóry głowy. Są to produkty bogate w:

  • witaminy,
  • selen,
  • potas,
  • żelazo.

Substancje te bardzo korzystnie wpływają na stan i wygląd włosów.

Szeroka gama produktów Kevin Murphy

Stylizacja włosów zabiera dużo czasu. Niekiedy trudno utrwalić efekt pracy nad włosami. Tym problemom i zmaganiom pomogą uniwersalne produkty Kevin Murphy do stylizacji. Zarówno lakiery w sprayu, jak i w pudrze pomogą stworzyć i utrwalić fryzurę. Nawet trudne i wymagające włosy przy użyciu tego typu produktów zachwycą efektem oraz trwałością uczesania. Bez względu na porę roku oraz aurę warto stosować spray ANTI.GRAVITY modelujący i nadający objętość włosom.

Dodatkowo wszystkie produkty nadają piękny połysk fryzurze, nie powodując przy tym jej obciążenia. Z kolei delikatne mgiełki pozwolą ją odświeżyć. Głównym składnikiem produktów do stylizacji są owoce cytrusowe, które działają regenerująco na strukturę zniszczonych włosów. Świeży i trały zapach kosmetyków pozostaje na bardzo długo.

Możesz również polubić…