Color WOW na odrosty
Włosy

Kultowe kosmetyki marki Color WOW – jak stworzyć świetną fryzurę?

Marka COLOR WOW szybko zdobyła popularność wśród hollywoodzkich gwiazd, takich jak Kim Kardashian, Jennifer Lopez czy Katy Perry, co przyciągnęło uwagę mediów i zwiększyło jej zasięg. Dzięki skutecznym i innowacyjnym produktom, COLOR WOW stało się jedną z najlepiej sprzedających się marek kosmetyków do włosów na świecie. Jakie produkty firmy warto przejrzeć i mieć w swojej kosmetyczce?

Sprej do włosów Color WOW Dream Coat Supernatural

Color WOW Dream Coat Supernatural Spray to innowacyjny produkt do pielęgnacji włosów, który zapewnia długotrwałą ochronę przed wilgocią i zmniejsza puszenie się włosów. Ten sprej wytwarza wokół każdego włosa niewidoczną, wodoszczelną osłonkę, która skutecznie chroni włosy przed szkodliwym wpływem wilgoci, a jednocześnie zapewnia niespotykany blask i jedwabisty wygląd.

Jego formuła aktywuje się pod wpływem ciepła, dlatego najlepiej stosować go przed stylizacją włosów przy użyciu suszarki, prostownicy lub lokówki. Dream Coat Supernatural Spray utrzymuje się na włosach nawet po kilku myciach szamponem, dzięki czemu można cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami przez długi czas.

Color WOW

Krem do włosów Color WOW One-Minute Transformation

Color WOW One-Minute Transformation (https://bellita.pl/color-wow) to krem wygładzający, który działa intensywnie i szybko. Już po jednej minucie od aplikacji można zauważyć zmianę w wyglądzie i stanie włosów. Krem przeznaczony jest przede wszystkim do włosów niesforanych, puszących się, zawiłych i zniszczonych. Doskonale radzi sobie z problematycznymi partiach fryzury, które powstają w wyniku noszenia gumek, innych akcesoriów, w czasie treningu czy deszczowej pogody.

Skład kremu Color WOW One-Minute Transformation zawiera specjalne składniki, które intensywnie odżywiają i nawilżają włosy, bez obciążania ich. Dodatkowo krem zawiera wosk pszczeli, który odbudowuje uszkodzone kosmyki włosów, zapobiega ich łamaniu się i przesuszaniu.

Możesz również polubić…