Kolczyk do sutka
Akcesoria

Piercing intymny bez tajemnic

Duża popularność, jaką cieszy się piercing intymny ma co najmniej kilka źródeł. Przekłucia w miejscach intymnych są atrakcyjne estetycznie, wiele osób decyduje się jednak na nie także po to, aby stymulować doznania seksualne.

Piercing intymny – rodzaje przekłuć

Kolczyki intymne – ku zaskoczeniu wielu osób – nie są wcale wynalazkiem nowym. Są znane od wieków, choć ich społeczna akceptacja rzeczywiście jest zdobyczą ostatnich dziesięcioleci. To, jak będą się prezentować, jest uzależnione przede wszystkim od tego, gdzie zostanie umieszczona ozdoba, choć warto pamiętać również o tym, że pewną rolę odgrywa także doświadczenie osoby wykonującej intymny piercing.

Kobiety najczęściej decydują się na kolczyki w sutkach i w łechtaczce nie ukrywając, że poprawa doznań seksualnych jest w ich przypadku silnym motywatorem. Także panowie nie stronią od kolczyków w sutkach, choć coraz częściej decydują się też na piercing w penisie.

piercing intymny

Czy intymny piercing jest drogi?

Nie ma prostej odpowiedzi na pytanie o to, czy kolczyk intymny jest drogi. Jego cena jest uzależniona od kilku czynników. Na pierwszy plan wysuwa się rodzaj zastosowanego przekłucia, choć nie bez znaczenia jest także jego lokalizacja i popularność. Stosunkowo tanie są kolczyki w sutkach, które profesjonalista może umieścić tam za mniej niż 200 złotych. Nieco droższe jest przekłucie łechtaczki i warg sromowych. Warto w tym miejscu podkreślić, że nie jest to zabieg, na którym można oszczędzać. W grę wchodzi przecież nie tylko atrakcyjność wizualna miejsc intymnych, ale i ich bezpieczeństwo.

Możesz również polubić…