kolczyk kółko wąż
Akcesoria

Co warto wiedzieć o kolczykach kółkach?

Kolczyki wybierane przez kobietę świadczą o jej indywidualnym stylu. Jedne z najczęściej wybieranych tego typu akcesoriów to klasyczne kolczyki kółka. Występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je dobrać do niemal każdej stylizacji. Spotyka się też warianty wykonane z różnych materiałów. Dlaczego warto wzbogacić swoją kolekcję o kółka?

Złote i srebrne kolczyki kółka

Złote koła nadają stylizacji elegancji, stąd też sprawdzą się idealnie podczas ważnej kolacji lub innego formalnego spotkania. W zależności od sytuacji warto zdecydować się na te proste i minimalistyczne bądź zdobione, błyszczące. Złote kółka będą doskonałym pomysłem na prezent – są ponadczasowe i uniwersalne, a jednocześnie stylowe. Srebrne koła będą natomiast idealnym wyborem do codziennych outfitów. Sprawdzają się przede wszystkim podczas mniej formalnych okazji. Tak jak w przypadku złotych, również one mają mniejsze i większe warianty. Wybór danej opcji powinien być uzależniony od gustu danej kobiety.

kolczyk małe kółko

Kolczyki kółka – rozmiary

Kolczyki małe kółka przypadną do gustu paniom, które nie lubią nadmiernie eksponować noszonych przez siebie dodatków, a zarazem zależy im na utrzymaniu klasycznego i eleganckiego charakteru stylizacji. Kolczyki kółeczka pasują praktycznie do wszystkiego. Większe modele są stworzone dla osób, które nie boją się przykuwać spojrzeń i być w centrum uwagi. To świetna opcja dla kobiet lubiących modowe eksperymenty. Charakter można wyrażać również poprzez wybór konkretnego rozmiaru biżuterii.

Możesz również polubić…