kolczyki w uchu
Akcesoria

Uniwersalny dodatek – kolczyki do ucha

Piercing ucha cieszy się nieustanną popularnością wśród dziewczynek, nastolatek oraz dojrzałych kobiet. Jest to głęboko zakorzenione w kulturze i pełni podstawową funkcję ozdobną. Dzięki szerokiemu asortymentowi każda osoba może znaleźć idealne kolczyki do uszu, które będą zgodne z indywidualnymi potrzebami, wymaganiami oraz poczuciem estetyki. 

Bogactwo wykorzystywanych materiałów i wzorów 

kolczyki w uchu

Obecnie kolczyki do ucha powstają przy wykorzystaniu szerokiej gamy materiałów. Najpopularniejszymi są klasyczne złote kolczyki, wykonane ze złota białego, żółtego, bądź różowego. Niemniej chętnie wybierane są kolczyki srebrne oraz ze stali chirurgicznej, która jest tworzywem znacznie tańszym, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej trwałości i odporności na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Kolczyki w uszach mogą występować w zróżnicowanych rozmiarach oraz stylach. Mogą być delikatną ozdobą lub wręcz przeciwnie, mogą stanowić mocny akcent każdej stylizacji podkreślający własny styl. Różne formy, takie jak koła, sztyfty, kolczyki wiszące, czy nausznice dają nieograniczoną możliwość wyboru i dopasowania do własnych preferencji. 

Kolczyki w uszach idealne do każdej stylizacji 

Kolczyki w uchu są elementem ozdobnym, który doskonale komponuje się z każdą stylizacją, zarówno ze strojem formalnym, eleganckim, jak i codziennym i sportowym. Są uzupełnieniem każdego typu ubioru oraz są uniwersalnym dodatkiem dla osób w każdym wieku i na każdą okazję, między innymi ślub i wesele, urodziny, i inne okazje okolicznościowe. 

Możesz również polubić…