surface bar
Uncategorized

Surface bar, jaki kolczyk sprawdza się najlepiej?

Surface bar jest bardzo specyficznym rodzajem kolczyka, który musi zostać przebity bezwzględnie przez specjalistę. Musimy wiedzieć, że liczy się tutaj nie tylko umiejętnie wykonany zabieg, ale także dobrze dobrany model kolczyka, który będzie odpowiedni do anatomii danej osoby. Tylko w tym przypadku surface bar piercing będzie prezentował się okazale, ale także będzie w pełni bezpieczny dla osoby, na której wykonuje się zabieg. 

Piercing surface, kto go wykonuje?

Surface bar kolczyk wykonują najczęściej osoby chcące się wyróżniać. Należy jednak mieć świadomość, że rana po przekłuciu kolczyka może goić się nawet od 3 do 4 miesięcy, przy odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego tak ważne jest odpowiednie wykonanie zabiegu, a także stosowanie się wskazówek, jak pielęgnować ranę po kolczyku. Tylko dzięki temu ozdoba będzie nam się podobać, ale także będzie dla nas w pełni bezpieczna. 

Kolczyki surface bar, gdzie je kupować?

Kolczyki surface bar możemy zakupić w sklepie stacjonarnym, jednak jeśli nie mamy żadnego blisko siebie, to z powodzeniem możemy zakupić odpowiedni w internecie np. na CrazyNeedles.pl. Należy jednak odpowiednio dobrać jego rozmiar do anatomii ciała w danym miejscu, ale także przede wszystkim, jeśli chodzi o materiał, z którego będzie wykonany kolczyk. Najlepiej sprawdza się w tym przypadku tytan, który jest neutralny dla skóry, a także trwały i bezpieczny. Dzięki temu ozdoba będzie prezentować się efektownie, a rana zagoi się o wiele szybciej, co jest najważniejsze, abyśmy nie narazili się na żadne przykre objawy. 

Możesz również polubić…