Zadbane ciało

Kolczyk typu navel


Nowocześnie prezentujący się kolczyk typu navel dla fanów piercingu to rozwiązanie świetnie prezentujące się przede wszystkim w trakcie wakacji. Postaw na modne kolory i wzory oryginalnych kolczyków które przydadzą ci odpowiedniego charakteru.

Kolczyk w pępku, odpowiednie rozwiązanie na wakacje


Biżuteria typu navel w efektywny sposób prezentuje się w zestawieniu z bikini czy kąpielówkami, oraz letnimi stylizacjami, których część stanowią krótkie crop topy. Świetnym sposobem na to aby w odpowiedni sposób wyeksponować brzuch oraz letnią opaleniznę będzie piercing navel, który rzuca się w oczy, dodając nam pewności siebie oraz stanowiąc oryginalny element naszego unikatowego stylu. W szerokim asortymencie CrazyNeedles znajdziesz efektywnie prezentujące się modele w rozmaitych kształtach i kolorach, które umożliwiają sprawną personalizację. Srebrny kolczyk z różowymi kryształkami to odpowiednie rozwiązanie dla kobiet chcących podkreślić romantyczny outfit, z kolei designerski kolczyk w stylu navel piercing nawiązujący kształtem do łapacza snów, będzie niezawodnie komponował się ze stylizacjami w wydaniu boho.

Kolczyk navel, który podkreśli styl na jakim ci zależy


Modne kolczyki do piercingu navel, wykonane z wysokiej jakości materiałów (w tym tytanu) są w pełni bezpieczne dla skóry i nie wywołują nieprzyjemnych podrażnień czy reakcji alergicznych. Zależnie od wybranego kształtu możesz kreować wygląd na jakim ci zależy, dobierając do kolczyka w pępku dodatkową biżuterię lub stawiając na ponadczasowy minimalizm.

Możesz również polubić…