Zadbane ciało

Nip piercing – wyjątkowo atrakcyjne przekłucie

Przekłucie typu nipple piercing to genialne podkreślenie walorów biustu, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Ten kolczyk z pewnością doda każdej z Pań i  każdemu z Panów pewności siebie i podniesie atrakcyjność w sypialni.

Nipple piercing – czym jest?

Nip piercing to przekłucie sutka bądź w wersji nipple piercing obu sutków. Najczęściej jest ono wykonywane przez piercera horyzontalnie, przechodząc przez cały sutek. W zależności od estetyki przyszłego posiadacza tego rodzaju piercingu można je wykonać pionowo, poziomo a nawet na ukos. Ten kolczyk wykonywany jest zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. 

Chociaż nipple piercing to zabieg wykonywany wyjątkowo szybko i sprawnie, po jego wykonaniu można czuć ból ze względu na delikatność i duże unerwienie występujące w okolicy sutków.

Nipple piercing do zagojenia się potrzebuje około 8 do 12 pełnych tygodni. O pełnym zagojeniu można mówić zazwyczaj po upływie pół roku od zabiegu. Przy procesie gojenia można odczuwać delikatny dyskomfort, gdy o sutek ocierał się będzie materiał. W tym okresie warto zadbać o przewiewną, luźną odzież tak, by przekłucie nie było wystawione na czynniki drażniące. 

Kolczyki do nipple piercingu – jakie wybrać?

Odpowiednie kolczyki do nipple piercingu to sztangi i banany. Po okresie pełnego zagojenia z powodzeniem pierwszy kolczyk może zostać zamieniony na kółko lub podkowę. Najlepszym materiałem, z którego mogą być wykonane kolczyki do nipple piercingu jest tytan chirurgiczny. O dobranie idealnej wielkości kolczyka do anatomii należy spytać piercera, który wykonywał dane przekłucie.

Możesz również polubić…