Kosmetyki

Dr Irena Eris kosmetyki

Codzienna pielęgnacja to nie tylko oczyszczanie oraz nawilżanie. Podczas naszej rutyny powinnyśmy uwzględniać także rozwiązywanie ewentualnych problemów skórnych. Dobry krem przeciwzmarszczkowy, a także stosowane na co dzień kosmetyki do makijażu powinny mieć zatem kompleksowe działanie. Nie mogą one dopuszczać do odwodnienia skóry, ale jednocześnie muszą ją odżywiać oraz ujednolicać, a także doskonale maskować niedoskonałości, jednocześnie nie obciążając cery. Właśnie takie są kosmetyki od Dr Ireny Eris!

Właściwa pielęgnacja skóry, czyli nie tylko krem przeciwstarzeniowy

Szczególną uwagę przywiązujemy do młodego wyglądu naszej skóry. Jej atrakcyjność zależy przede wszystkim od zdrowia cery, a także jej kondycji. Bardzo często zdarza się, że sam krem na zmarszczki jest niewystarczający. Nigdy nie należy jednak pomijać tak podstawowych kwestii jak codzienne oczyszczanie skóry, jej nawilżanie oraz nawadnianie. Dr Irena Eris oferuje nam wiele kosmetyków, które przydadzą się na drodze do odmłodzonej cery.

Wszystkie kosmetyki posiadają bowiem ochronę przez mrozem oraz promieniowaniem UV, które skutecznie przyczyniają się do podrażnienia cery. Najważniejsze jest jednak, aby wszystkie produkty, jakich używamy, były dostosowane do naszego wieku, cery oraz potrzeb. Pamiętajmy także, aby kremu nie nakładać jedynie na twarz, ale i na dekolt oraz szyję. Inne kosmetyki należy stosować do pielęgnowania sfery wokół oczu.

Dr Irena Eris, czyli co wybrać do cery dojrzałej?

Naszą pielęgnację należy rozpocząć od dobrego kremu przeciwzmarszczkowego dostosowanego do potrzeb naszej skóry. Codzienna pielęgnacja powinna także być wzbogacona o dodatkowe elementy takie jak Wielopoziomowa Kuracja Rozświetlająco-Przeciwzmarszczkowa Dr Irena Eris https://lavandin.pl/pl/producers/dr-irena-eris-1514450674.html. Jej działanie obejmuje nie tylko kurację na zmarszczki, ale i inne objawy starzenia się skóry.

W składzie znajdziemy trzy elementy łączące w sobie kwas L-askorbinowy, hialuronowym, krem na dzień oraz krem na noc.

Możesz również polubić…