Zadbane ciało

Dlaczego młodzież coraz chętniej nosi kolczyki typu twister?

W dzisiejszych czasach ludzie mają zdecydowanie większą szansę na wyrażenia własnej osobowości nie tylko słowami, ale również czynami. Wyraźnie się to zaznacza w Internecie, gdzie młodzi wręcz kreują swoją postać. Producenci ubrań oraz różnych akcesoriów pomagają w tej kreacji i dają młodym i nie tylko im narzędzia do tego, by mogli pokazywać siebie tak jak im się to podoba.

Mówiąc o wyrażaniu samego siebie warto wspomnieć o kolczykach typu twister, które coraz częściej są zauważalne u młodych dziewczyn. Dlaczego są one przez nie wybierane? Postanowiliśmy się temu przyjrzeć i zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Oryginalny kształt

Kolczyk twister pozwala osobom na piercing, którego zazwyczaj nie było. Z reguły mówiąc o kolczykach myślimy o zwykłych drobiazgach, ewentualnie o innych prostych kształtach, z kolei w przypadku twister jest zupełnie inaczej. Ich kształt jest bardzo nietypowy, dzięki czemu na pierwszy rzut oka wyglądają bardziej atrakcyjnie niż tradycyjne modele. Jest to zupełnie coś innego, dzięki czemu można w bardziej ekstrawaganckim stylu pokazać siebie światu. Poznaj bogaty świat tej zakręconej biżuterii na: https://crazyneedles.pl/kategoria/twister.

Możliwość wsadzenia ich do nosa

Nie będziemy dywagować nad tym czy twistery są mniej czy bardziej estetyczne, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że są zwolennicy jak i oponenci takiego rozwiązania, ale dużym plusem jest to, że można wsadzić je do nosa i taki kolczyk w nosie będzie wyglądać zupełnie inaczej niż te spotykane wcześniej. Oczywiście, jest to kolczyk, który przeważnie noszą dziewczyny z pazurem, ale być może warto się z nim bliżej zapoznać.

Możesz również polubić…