fioletowa farba do włosów
Włosy

A może fioletowa farba do włosów?

Rozpieszczanie włosów przed koloryzacją jest niezbędne, aby uzyskać wspaniały i trwały odcień. Jeżeli używasz rozjaśniacza, szczególnie ważne jest, abyś przed farbowaniem upewniła się, że Twoje włosy są w najlepszej kondycji, ponieważ produkty te mogą je wysuszyć. Podczas kilku myć poprzedzających farbowanie włosów, zastosuj odżywczą maskę do włosów jako dodatek do zwykłej odżywki lub zamiast niej, aby zamknąć w swoich włosach jak najwięcej wilgoci. 

Farbowanie ciemnobrązowych włosów na fioletowo


OK brunetki, mamy dobre i złe wieści. Najpierw zajmiemy się tymi złymi; w przeciwieństwie do naszych sióstr blondynek i rudzielców, odcienie kasztanowe są zazwyczaj bardziej uparte w zmianie koloru. Oznacza to, że będziesz musiała sporo rozjaśnić swoje włosy, jeżeli chcesz uzyskać pastelowy odcień lila. Dobra wiadomość jest taka, że w przeciwieństwie do blondynek, masz do wyboru odcień ciemnej śliwki lub jasnego fioletu. Twoja fioletowa farba do włosów (https://lavandin.pl/pl/products/loreal-preference-farba-do-wlosow-4-26-gleboki-chlodny-fiolet-10658.html) może być ciemniejsza.

fioletowa farba do włosów

Najprostszym sposobem, by brunetki mogły sięgnąć po purpurę, jest trwała farba do włosów – wyrazista fioletowa farba do włosów, która pozwala uzyskać intensywny, oberżynowy odcień.

Jeżeli chcesz uzyskać jaśniejszy odcień fioletu, użyj rozjaśniacza, będzie to idealny podkład na którym znajdzie się fioletowa farba do włosów. Postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu – nałóż na całą głowę lub na dolną partię włosów, aby uzyskać efekt „dip-dye”, a następnie zastosuj środek zmywający w odcieniu Purple, aby uzyskać lawendowe loki. Farba wystarcza na 5-7 myć, więc jest idealna na niezobowiązującą zmianę koloru.

Farbowanie włosów blond na fioletowo


Jeśli chodzi o farbowanie włosów na fioletowo, to jest to świetna wiadomość dla platynowych i miodowych blondynek. Masz już świetną bazę do rozpoczęcia transformacji koloru z blond na ciemny! Jeśli zależy Ci na czystym, pastelowym wyglądzie, zanim sięgniesz po farbę, odśwież swój blond za pomocą rozjaśniacza.

Półtrwała fioletowa farba do włosów – jak ją nakładać? Nałóż ją na całe włosy – lub tylko na końcówki, aby uzyskać efekt „dip-dyed”. W zależności od odcienia, jaki chcesz uzyskać, oto sugerowane czasy utrzymywania się farby na włosach:

  • Pastele: pozostaw na włosach przez 15 minut lub 20 minut, aby uzyskać bardziej żywe kolory.
  • Żywe kolory: pozostaw na 20 minut lub 30 minut, aby uzyskać bardziej żywe kolory.

Możesz również polubić…