Beaver - czyli o kosmetykach do włosów symbolizowanych bobrem
Kosmetyki

Beaver – czyli o kosmetykach do włosów symbolizowanych bobrem

W czasach nieustającego postępu niemal w każdej dziedzinie życia, niełatwym zadaniem przed którym stoją przedsiębiorcy jest wykreowanie produktu, który wyróżni się spośród setek, dziesiątek, a nawet tysięcy podobnych istniejących już na rynku. Zdaje się, że na wysokości zadania stanęła marka Beaver, która swoim motywem przewodnim ustanowiła samego bobra (w języku angielskim słowo to, to właśnie bóbr). Mimo iż nie sposób zaprzeczyć kreatywności i chwytliwości temu działaniu, to jednak z pewnością nie tylko ono jest przyczyną sukcesu jaki odniosła firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków do włosów. 

Przepis na sukces 

Co takiego posiadają kosmetyki oferowane przez polską firmę, że ich fenomen rozprzestrzenił się po niemal całym świecie? Czy konsumenci z najodleglejszych zakątków globu – Tajlandii, Singapuru, Dubaju, USA, Portugalii i kilkudziesięciu innych krajów po prostu dali się urzec słodkiemu boberkowi – wizytówce firmy, oraz jego gładkiemu i lśniącemu futerku?

W pewnym sensie tak, otóż największą zaletą oferowanych przez markę produktów jest ich naturalność. Do produkcji kosmetyków używane są starannie wyselekcjonowane składniki. Bazą zdecydowanej większości oferowanych przez firmę produktów są surowce organiczne. W czasach, kiedy szczególnie docenia się prostotę i dba o jak najmniejszą inwazyjność, szczególnie jeśli chodzi o dział beauty, nic dziwnego że działanie takie znalazło rzesze fanów. 

Praktyczne podejście do klienta

Kosmetyki Beaver to głównie przeróżnego rodzaju szampony, odżywki i masła do włosów, jednak to co należy docenić w sposobie, w jaki producent przedstawia produkty klientom to funkcjonalność. Kosmetyki pogrupowane są w serie, skierowane do konsumentów o różnych potrzebach, np. 

  • seria zapobiegająca wypadaniu włosów
  • seria do włosów kręconych 
  • seria dla dzieci 

Możesz również polubić…