Kosmetyki

Kosmetyki Bielenda na zimę

Skóra zimą wymaga innej, bardziej starannej pielęgnacji niż latem. Intensywne nawilżanie i natłuszczanie pozwoli zachować ją w dobrej kondycji podczas mroźnych miesięcy. Warto w tym celu zainwestować w kosmetyki do codziennego stosowania oraz takie, które będą odpowiednie na wyjątkowe sytuacje (np. wyjątkowo silny mróz i zimny wiatr).

Natłuszczające balsamy

Z uwagi na to, że zimą nie odsłania się dużo ciała, najbardziej narażone na wpływ niekorzystnej pogody są ręce i twarz. Należy stosować kosmetyki natłuszczające, np. balsam Bielenda, które poza warstwą ochronną zapewnią też skórze łatwiejszą regenerację i dużo lepszą kondycję w trudnych warunkach. Niektórymi produktami trzeba smarować skórę np. raz dziennie rano lub przed położeniem się spać. Innych należy używać przed wyjściem na spacer, dzięki czemu skóra będzie chroniona na bieżąco. Balsamy Bielenda to kosmetyki o przyjemnej konsystencji i ładnym zapachu, mogą więc zadziałać jako element aromaterapii podczas wyjątkowo smutnych zimowych dni.

Balsamy, olejki i kremy

Kosmetyki takie jak bielenda balsam do ciała zapewnią elementarną pielęgnację skóry każdego dnia, na przykład po wieczornej kąpieli. Wyciągi z ziół oraz olejki eteryczne sprawiają, że chwile te są jednocześnie korzystne dla skóry i relaksujące. Balsam do ciała Bielenda może mieć jeden z ulubionych zapachów, a bielenda olejek do masażu zmieni zwykły masaż w niesamowicie przyjemną czynność. Podobnie jak w przypadku balsamów czy kremów, tak samo wykorzystanie olejku do masażu z Bielendy poprawi kondycję skóry – preparaty zawierają liczne witaminy i składniki odżywcze, których nie można pozyskać zimą np. podczas spaceru. To łagodne, delikatne produkty, wyróżniające się kojącym zapachem. Powłoka zostająca na skórze po ich zastosowaniu chroni ją przez długi czas i otula wszystko mgiełką przyjemnej woni.

Więcej: DarmarSklep.pl

Możesz również polubić…