Modne fryzury męskie – najgorętsze trendy

Modne fryzury męskie

Na wybiegi wracają modne fryzury męskie opierające się na swobodnych cięciach, a także dłuższe włosy, loki, a nawet grzywki. Rok 2017 to rok odrodzenia wielu stylów w męskim fryzjerstwie. Każdy pan, bez względu na preferencje, kształt twarzy, czy kolor włosów, na pewno z łatwością znajdzie coś idealnego dla siebie.

Modne fryzury męskie – dłuższe włosy

Już od kilku lat we fryzjerstwie męskim możemy zauważyć intensywny wzrost zainteresowania dłuższymi fryzurami. W 2017 roku nie może więc być inaczej. Stawiamy przede wszystkim na dłuższe cięcia, które dają wiele możliwości stylizacyjnych. Nie musimy dbać o perfekcyjne ułożenie każdego pasemka. Trochę nieładu nie zaszkodzi, a może uatrakcyjnić całą fryzurę i dodać jej charakteru.

Szczególnie modne na wybiegach stają się ostatnio dłuższe włosy w obrębie górnej partii głowy z wygoloną dolną częścią. Jest to bardzo atrakcyjnie prezentujące się i do tego niezwykle wygodne rozwiązanie – wystarczy związać włosy, aby wygodnie uprawiać sport, spacerować po mieście, czy prowadzić samochód.

Militarne cięcie

Panowie, którzy preferują raczej krótsze włosy, być może będą zainteresowani cięciem militarnym. One również zajmują miejsce w czołówce, jeśli chodzi o modne fryzury męskie na rok 2017, a wszystko ze względu na wygodę. Krótkie włosy w niczym nie przeszkadzaj, są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają prawie w ogóle stylizacji – nic więc dziwnego, że cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem.

Aby jednak tego typu modne fryzury męskie prezentowały się atrakcyjnie, trzeba je starannie dobrać do kształtu twarzy, Pomoże tu styl cięcia. W przypadku twarz podłużnych i trójkątnych można śmiało pokusić się o cięcie wyraziste z wyraźnie zaznaczonymi konturami po bokach. Raczej nie polecamy tego w przypadku twarzy kwadratowej i okrągłej – tu stawiamy na delikatniejsze wykończenia fryzur.

Pompadour z bocznym przedziałkiem

Wśród modnych fryzur męskich nie może też zabraknąć tej propozycji rodem z lat 60-tych ubiegłego wieku. Jest to cięcie w stylu retro, które jednak idealnie odnajduje się we współczesnych realiach.

W przypadku tej fryzury stawiamy na dłuższy środek i wygolone boki oraz wyraźny przedziałek (z lewej lub prawej strony – w zależności od preferencji). Włosy na środku powinny być długie. Najlepiej będą prezentowały się, gdy będą miały od 5 do 7 centymetrów. Wtedy też oferują najwięcej możliwości stylizacyjnych. Trzeba jednak pamiętać, że tego typu modne fryzury wymagają dużo czasu – w końcu każdy włos powinien być ułożony we właściwą stronę.

Pompadour z bocznym przedziałkiem najlepiej będzie prezentować się u panów o gęstych włosach i wyrazistych rysach twarzy.

Mojsalon.eu wszystkie prawa zastrzeżone dla wydawcy 2014-2018. Regulamin serwisu.