Depilacja laserowa i jej największe zalety

depilacja laserowa

Depilacja laserowa to jeden z zabiegów, które coraz częściej włączają w swoją ofertę salony kosmetyczne. Cieszy się bardzo dużą popularnością, zarówno wśród pań, jak i panów, a wszystko ze względu na szereg zalet. W tym artykule przedstawimy Ci te największe.

Depilacja laserowa – Gładka skóra na długo

Większość osób decyduje się na skorzystanie z zabiegu, jakim jest depilacja laserowa, ze względu na trwałość efektu. Usunięte laserowo włosy nie odrastają przez bardzo długi czas, nawet przez kilka lat, gwarantując gładką i atrakcyjnie wyglądającą skórę.

Musisz jednak pamiętać, że jedna depilacja laserowa na pewno nie przyniesie Ci upragnionego efektu (chociaż zmiany na pewno szybko zauważysz). Włoski na jakiejkolwiek ciała nie rosną jednocześnie, a laser działa na nie tylko wtedy, gdy znajdują się one w fazie wzrostu. Musisz więc zdecydować się na całą serię zabiegów, które powtarzane są najczęściej co miesiąc. Z reguły wystarcza ich około pięciu, jednak wszystko zależy od takich czynników, jak na przykład kolor Twojej skóry i włosków, grubość włosków, czy poziom hormonów (w przypadku androgenów powyżej normy depilacja laserowa może być bardziej czasochłonna).

Depilacja laserowa na wiele partii ciała

Możesz zdecydować się na laserowe usunięcie włosków z dowolnej części ciała. Największą popularnością cieszy się depilacja pach i nóg, jednak w praktycznie każdym salonie kosmetycznym wydepilujesz też wąsik, okolice bikini czy plecy. Oczywiście, w przypadku partii ciała, w obrębie których włoski są grubsze, prawdopodobnie będzie trzeba wykonać kilka zabiegów więcej, jednak utrzymujący się przez bardzo długi czas efekt na pewno wynagrodzi Ci wszystkie wizyty w salonie.

Depilacja laserowa – Minimalny ból

Masz dość uciążliwej depilacji woskiem lub depilatorem? Nic dziwnego. Już na samą myśl o nich przechodzą ciarki. Na szczęście, depilacja laserowa jest dużo mniej bolesna. Oczywiście, nie jest to zabieg całkowicie bezbolesny, jednak na pewno przyjemniejszy niż wiele innych metod depilacji.

Aby zmniejszyć odczuwalny ból, kosmetyczka może posmarować depilowaną partię ciała specjalną maścią, która znieczuli ją na czas zabiegu. Nie musisz więc niczego obawiać się.

Depilacja laserowa to jeden z tych zabiegów, które z roku na rok podbijają serca coraz większego grona klientów salonów kosmetycznych. Nic dziwnego – ma ona przecież wiele kuszących zalet. Jeśli tylko zdecydujesz się na całą serię zabiegów, możesz liczyć na gładką, atrakcyjnie prezentującą się każdego dnia skórę przez na długo. Pomyśl tylko o tym, ile czasu zaoszczędzisz, gdy tylko będziesz już mogła całkowicie zapomnieć o depilacji przez wiele miesięcy, a czasami nawet lat.

Mojsalon.eu wszystkie prawa zastrzeżone dla wydawcy 2014-2018. Regulamin serwisu.