Chocolate Mauve, czyli najmodniejszy odcień włosów

chocolate-mauve-hair-back-waves-810x456

Chocolate Mauve to największy trend we fryzjerstwie w sezonie jesienno-zimowym. Z pewnością będzie podbijać serca włosomaniaczek jeszcze przez długi czas. Ten niesamowity odcień szczególnie przypada do gustu blondynkom. Stwarza im atrakcyjną możliwość do eksperymentowania ze swoją fryzurą i nadania jej jeszcze większej wyrazistości .

Chocolate Mauve – co to takiego?

Chocolate Mauve to połączenie brązu, czekolady, pomarańczy, fioletu, różu i bordo, który zostały opracowany przez znakomitą amerykańską stylistkę Hannę Edelman. Jest to odcień ciepły, a jednocześnie na tyle wyrazisty, że z łatwością podkreśla kobiecą urodę i rysy twarzy. Dodaje fryzurze blasku i stwarza wiele ciekawych możliwości koloryzacji.

Biorąc pod uwagę liczbę pojawiających się zdjęć z efektem farbowania włosów na kolor Chocolate Mauve oraz komentarze i opinie w Internecie, można śmiało dojść do wniosku, że kolor posiada już ogromne grono swoich zwolenniczek. Ich liczba na pewno wraz z każdym miesiącem będzie rosła, gdyż uzyskanie odcieniu Chocolate Mauve nawet na naturalnie czarnych włosach nie jest żadnym problemem. Niestety nie można tego powiedzieć o modniejszych wcześniej przez długi czas szarościach i blondach.

Chocolate Mauve – dla kogo?

Jak już wspomnieliśmy powyżej, Chcolate Mauve to odcień ciepły, w związku z czym najlepiej sprawdzi się u pań o ciepłym typie urody. Możesz bez najmniejszych wątpliwości zdecydować się, jeżeli masz ciemniejszą, wręcz oliwkową bądź złotawą cerę i naturalnie ciemny kolor włosów (czarny, brązowy lub przynajmniej ciemny blond). Idealnie podkreśli on też brązowe lub zielone oczy, jednocześnie nadając Ci jeszcze większego charakteru i wyrazistości.

Oto przykłady koloryzacji Chocolate Mauve z Instagramu samej Hanny Edelman:

…oraz innych zwolenniczek tego koloru:

 

Mojsalon.eu wszystkie prawa zastrzeżone dla wydawcy 2014-2018. Regulamin serwisu.