Kosmetyczne prezenty Last Minute

prezenty-swiateczne-752x440

Kosmetyczne prezenty gotowe? Ostatni tydzień przed Wigilią to najbardziej stresujący czas w roku dla tych, którzy o Świątecznych upominkach nie pomyśleli w listopadzie. Nie mówię, żeby prezenty kupować latem, jednak pod koniec października można powoli myśleć o tym co się komu spodoba. Jeśli nie jesteście tak zapobiegliwi jak ja i dopiero teraz szukacie idealnego prezentu dla swojej mamy, siostry, narzeczonej czy innej bliskiej Wam kobiety, na pewno znajdziecie tu coś dla siebie.

Kosmetyczne prezenty 10-60 złotych

Najwięcej kosmetyków z tego przedziału cenowego znajdziecie w Rossmannie. Do kosmetycznej oferty tej drogerii dołączyły niedawno kosmetyki Live Love, wśród których duże wrażenie zrobiły na mnie palety róży oraz bronzerów i rozświetlaczy. Kupicie je za 35 złotych. Warto zwrócić uwagę także na kosmetyki NYX, które pojawiły się w drogeriach Douglas, znajdziecie tam świetne palety cieni z pomadkami matowymi Wanderlust Lips and Eye collection w różnych wariantach kolorystycznych. Na pewno któryś przypadnie do gustu kobiecie, którą chcecie obdarować, a ich cena to 59 złotych. Jeżeli nie znajdziecie nic z tych propozycji pozostaje Wam udać się do Sephory i wybrać którąś z dostępnych tam palet Sleek. Sleek to marka, która nieprzerwanie jest na topie wśród miłośniczek makijażu, a palety tej marki w Sephorze kosztują dokładnie 55 złotych.

Sleek

Kosmetyczne prezenty 60-100 złotych

Kiedy na prezent planujecie wydać do stu złotych, możecie już pozwolić sobie na więcej. Pierwszą moją propozycją jest korektor Mac Pro Longwear. Oczywiście, jeżeli wiecie mniej więcej jaki kolor wybrać. Cena tego korektora to w Douglasie 80 złotych, nie znam kobiety, która nie zachwyciłaby się takim prezentem. Jeżeli uważacie, że nie będzie wyglądał szczególnie okazale pod choinką, pamiętajcie, że często najlepsze prezenty to te najmniejsze. Trafionym prezentem z tego przedziału cenowego, dla miłośniczki makijażu, jest także Beauty Blender. Ta niepozorna gąbeczka kosztuje w Sephorze 80 złotych.

Beauty Blender

Kosmetyczne prezenty 100-200 złotych

Chcąc przeznaczyć na prezent więcej niż sto złotych wybrałabym w Douglasie idealną paletę cieni The Balm- Nude Tude lub Nude Dude (cena 165 złotych). W Sephorze sięgnęłabym po palety Urban Decay Naked Basics (1 lub 2, każda po 145 złotych) lub bardzo popularne w Internecie kosmetyki Glam Glow. Mając taki budżet możecie pozwolić sobie na wiele i na pewno szybko znajdziecie dobry prezent.

Tha Balm

Mojsalon.eu wszystkie prawa zastrzeżone dla wydawcy 2014-2018. Regulamin serwisu.