Czerwienie i rudości znów na topie… i na głowach

natural-ginger-hair-for-2016

Czerwienie i rudości w sezonie jesienno-zimowym znów zajmują czołowe miejsce. Jeżeli zależy Ci na zmianie fryzury i jednocześnie podkreśleniu swojego unikalnego, przebojowego charakteru, koniecznie odwiedź swój salon fryzjerski, w którym na pewno fryzjerzy dobiorą dla Ciebie odpowiedni kolor i odcień. W tym artykule postaramy się jednak przedstawić Ci najmodniejsze czerwienie i rudości w tym sezonie. Możliwe, że znajdziesz wśród nich coś dla siebie!

Ceglana czerwień

W tym sezonie we fryzjerstwie, jak również w kosmetyce, stawiamy na klasykę i powrót do natury. Ceglana czerwień wpisuje się w to wręcz idealnie. Jest na tyle wyrazista, że na pewno nie pozwoli Ci pozostać niezauważoną, a także na tyle uniwersalna, że raczej bez większych problemów powinna dopasować się do Twojego typu urody. Ten kolor na pewno podkreśli Twoje rysy twarzy i kolor oczu. Bardzo dobrze sprawdzi się nie tylko jesienią czy zimą, lecz także podczas dwóch pozostałych pór roku.

Miedziana czerwień

Miedziana czerwień to idealna propozycja dla osób delikatnych i eleganckich. Jest subtelna, lecz jednocześnie nie daje o sobie tak szybko zapomnieć. Jest to kolor bardzo atrakcyjny, który bardzo dobrze sprawdzi się samodzielnie, jak i jeden z kolorów balejażu czy pasemek. Możesz go uzupełnić, na przykład, złocistymi refleksami, dodając swojej fryzurze jeszcze więcej niepowtarzalności.
Miedziany balejaż sprawi, że Twoje włosy zaczną wyglądać na grubsze i bardziej zadbane. Gdy do tego odpowiednio je wymodelujesz, na przykład za pomocą suszarki grubej szczotki, na pewno będą się przepięknie mienić i dzięki temu natychmiast wyróżnią Cię z tłumu.

Mahoń

To chyba najbardziej popularny odcień, na jaki decydują się panie o każdej długości włosów, odwiedzając salon fryzjerski. Jest to kolor intensywny, wyrazisty i stanowczy. Ten kolor polecamy przede wszystkim paniom o ciemniejszym kolorze włosów naturalnych i ciemniejszej karnacji. To właśnie z nimi wygląda najbardziej naturalnie.

Kasztan

Podobnie jak mahoń, kasztan to też odcień, który bardzo dobrze sprawdzi się u naturalnych brunetek, którym zależy na dość wyrazistej zmianie. Łączy on w sobie dwa kolory – brązowy oraz rudy, jednak jest na tyle naturalny, że na pewno z łatwością dopasuje się do wielu typów urody. Ten ciepły, wyrazisty oraz głęboki odcień to idealna propozycja na ogrzanie mroźnych zim.

Rudy i czerwony kolor włosów na pewno będzie Ci pasować, jeżeli posiadasz dość wyraziste (mogą być nieregularne) rysy twarzy oraz intensywny kolor oczu – zielony lub niebieski. Nie powinnaś raczej decydować się na nie, jeżeli zmagasz się z wypryskami i innymi niedoskonałościami cery. Intensywne kolory tylko niepotrzebnie je podkreślą.

Mojsalon.eu wszystkie prawa zastrzeżone dla wydawcy 2014-2018. Regulamin serwisu.