Paznokcie hybrydowe – wzorki od kosmetyczki

hbz-spring-2016-nail-trends-essie-vbeard

Paznokcie hybrydowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, która wynika przede wszystkim z ich trwałości. Potrafią pozostać na paznokciach przez nawet 3 tygodnie. Każdy gabinet kosmetyczny przedstawi Ci wiele opcji kolorystycznych. Dlaczego nie pójść o krok dalej i zdecydować się na wzorki na paznokciach hybrydowych? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Paznokcie hybrydowe

Jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe ogranicza Cię tylko wyobraźnia i umiejętności Twojej kosmetyczki (dlatego też odpowiednio wybrany salon kosmetyczny to połowa sukcesu). Na pewno nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na paski, kropki, romby, czy gwiazdki – wbrew pozorom, te wzorki wcale nie są tak skomplikowane i praktycznie każda kosmetyczka powinna sobie poradzić z nimi.

Możesz też postawić na większe wyzwanie, na przykład wzorki tematyczne – świąteczne renifery i bałwanki, romantyczne serduszka, wiosenne kwiatki czy orientalne symbole. Przed wybraniem konkretnego wzorku upewnij się, że dokładnie rozumiecie się z kosmetyczką. Pozwoli to uniknąć możliwych problemów, które zdecydowanie wydłużyłyby czas wykonywania manicure.

Paznokcie hybrydowe  – Wykaż się cierpliwością

Wykonywanie manicure hybrydowego wymaga dużej cierpliwości. Bez względu na to, czy zajmujesz się nim samodzielnie, czy robi Ci go doświadczona kosmetyczka, na pewno musisz przeznaczyć na niego więcej czasu niż w przypadku manicure klasycznego – trzeba przecież nałożyć bazę, warstwę lakieru właściwego, top coat, a do tego jeszcze namalować wzorki. W wielu przypadkach to właśnie ten ostatni etap jest najbardziej czasochłonny, chociaż wszystko oczywiście zależy od stopnia skomplikowania wzorku.

Jeżeli możesz sobie pozwolić na kilka godzin u kosmetyczki, to świetnie – wtedy na sto procent uzyskasz efekt, z którego będziesz zadowolona do granic możliwości.

landscape-1447435196-hbz-ss2016-trends-nails-essie-rminkoff

Paznokcie hybrydowe  – A może manicure hybrydowy ze wzorkami w domu?

Oczywiście, możesz zdecydować się na takie rozwiązanie. W ten sposób na pewno zaoszczędzisz kilkadziesiąt złotych. O wiele bardziej możesz wydłużyć sobie czas przygotowania paznokci i to bez gwarancji, że efekt, na którym Ci zależy, będzie właśnie taki, jak chcesz.
Manicure hybrydowy ze wzorkami w domu proponujemy tylko i wyłącznie osobom doświadczonym, które posiadają już nieco wprawy w nakładaniu lakieru. Jeżeli dopiero co zaczynasz swoją przygodę z malowaniem paznokci i zależy Ci na tym, aby samodzielnie wykonać na nich wzorki w domowym zaciszu, postaw na prosty wzór. Zacznij od pasków lub kropek (wbrew pozorom, one też nie są takie łatwe). Zwiększaj poziom skomplikowania, jeżeli tylko masz na to ochotę.

Mojsalon.eu wszystkie prawa zastrzeżone dla wydawcy 2014-2018. Regulamin serwisu.