Trendy w manicure na jesień i zimę 2016/17

landscape-1428676523-hbz-fw2015-nail-trends-index

Czas na trendy w manicure. Przedstawiliśmy Ci już trendy w makijażu i fryzjerstwie na nadchodzący sezon, więc nadszedł czas na omówienie najmodniejszych kolorów i wzorów manicure na jesień i zimę 2016/17. Są  one bardzo zróżnicowane, dzięki czemu na pewno wśród nich znajdziesz coś co całkowicie Cię zauroczy. Zastanawiasz się, co to może być? Koniecznie czytaj dalej!

Trendy w manicure – Wszelkiego rodzaju naklejki i wzory

W nadchodzącym sezonie powracamy do naklejek i wzorów pod wszelką postacią Mogą to być kształty geometryczne, kwiatki lub nawet bardziej wyszukane wzory z brokatu czy cekinów. Chociaż, podobnie jak w przypadku fryzur i makijażu, kierujemy się zasadą „mniej znaczy więcej”, możemy sobie pozwolić na całkiem sporo szaleństwa, rezygnując z klasycznego manicure francuskiego czy paznokci pomalowanych na jeden kolor na paznokcie, które będą w naszej stylizacji grać pierwsze skrzypce.

manicure-trendy-jesien-zima-2016-2017

Trendy w manicure – Najmodniejsze kolory manicure na jesień i zimę 2016/17

Już od kilku lat można zauważyć pewne tendencje w modnych kolorach jesienią oraz zimą. Mowa tu przede wszystkim o odcieniach czerwieni, beżu, brązu, fioletu i zieleni. Stawiamy na odcienie ciemniejsze i bardziej wyraziste. Nie musimy bać się ich łączenia. Wręcz przeciwnie, powinnyśmy to robić! Przedstawione kolory i ich odcienie bardzo atrakcyjnie i na pewno modnie będą prezentować się wraz ze złotem, srebrem oraz bielą. Możemy więc wykazać się kreatywnością i dzięki temu stworzyć nieskończoną ilość ciekawych kombinacji kolorystycznych.

manicure-trendy-jesien-zima-2016-2017-2

Trendy w manicure – Matowe lakiery do paznokci

W tym sezonie rezygnujemy z błyszczących lakierów do paznokci na rzecz ich matowych odpowiedników. Nie musimy jednak na nich poprzestawać. Jak wspomnieliśmy powyżej, do mody powracają wszelkiego rodzaju naklejki oraz wzory. Warto te dwa trendy połączyć ze sobą. Zapewniamy, że mieniące się na wszystkie kolory cekiny lub brokat, a także wyraziste naklejki, będą bardzo dobrze komponować się ze stonowaną bazą w postaci warstwy matowego lakieru.

09a43c5d3ef7e25485740ac81dc93dc7

Trendy w manicure – Naturalne paznokcie – idealne do pracy

Jeżeli na co dzień nie możesz sobie pozwolić na nieco bardziej odważne kolory lub wzory paznokci, wiedz, że sezon jesienno-zimowy 2016/17 ma też kilka trendów w manicure specjalnie dla Ciebie. Chodzi tu przede wszystkim o paznokcie naturalne, wypielęgnowane i zadbane Chociaż nieco odchodzimy od kolorów pastelowych i manicure francuskiego, wciąż modny pozostaje lakier bezbarwny, który nałożony na starannie przygotowaną płytkę paznokcia doda Ci elegancji i stylu. Jeżeli nie wystarcza Ci on, zawsze możesz go uzupełnić skromnymi naklejkami i wzorami. Warto łączyć poszczególne trendy w manicure, otrzymując w ten sposób niesamowicie atrakcyjny efekt, który z pewnością uzupełni i podkreśli stylizację na każdą okazję.

manicure-trendy-jesien-zima-2016-2017-4

Mojsalon.eu wszystkie prawa zastrzeżone dla wydawcy 2014-2018. Regulamin serwisu.