Zielona Glinka Kambryjska od Dermaglin!

10167914_755665104499744_329999170029734106_n-2

Zielona Glinka Kambryjska brzmi znajomo? Skóra twarzy wymaga intensywnej pielęgnacji przez cały rok. Narażona na szkodliwe czynniki zewnętrzne odpowiada wypryskami, bolącymi zmianami, zaczerwienieniami, szarym kolorem, a także szorstkością naskórka. Tylko zdecydowane działanie ukoi skórę i wpłynie na poprawę jej kondycji.

Odżywienie i pobudzenie skóry

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na odżywienie i pobudzenie skóry twarzy jest stosowanie maseczek na bazie zielonej glinki w codziennej pielęgnacji. Zielona glinka kambryjska to jeden z najcenniejszych naturalnych surowców kosmetycznych. Wydobywana z wyjątkowo czystego ekologicznie rejonu Zatoki Fińskiej, zawiera w swoim bogatym składzie związki krzemu, siarki, wapnia, magnezu, fluoru, sodu, potasu, selenu, molibdenu oraz cynku i tytanu. Proces suszenia przeprowadzany jest na słońcu, przez co dodatkowo wzrastają właściwości lecznicze glinki.

Na płaszczyźnie elektrycznej glinka przyciąga cząstki o ładunku dodatnim, a większość substancji toksycznych ma właśnie ładunek dodatni. Zdumiewające są wręcz absorbcyjne właściwości glinki. Usuwa wszystkie toksyczne substancje i drobnoustroje z organizmu, stanowi barierę dla czynników chemicznych. Działa jak antyseptyk
i antybiotyk zarazem. Zapobiega rozmnażaniu bakterii poprzez aktywizowanie mechanizmów obronnych. Niszczy komórki skażone chorobą, a oszczędza te zdrowe. Aktywizuje procesy odbudowy komórek – jest prawdziwym „żywym lekiem”.

Leczenie glinką

Zielona glinka często wykorzystywana jest do leczenia bólu głowy, alergii, trądziku, bóli menstruacyjnych, anemii, żylaków czy też ropieni i oparzeń.

Na szybką i skuteczną regenerację skóry polecamy maseczki firmy Dermaglin, których naturalny skład oparty jest na Zielonej Glince Kambryjskiej, a ich dodatkiem są ekstrakty ziołowe! Poniżej jedne z wielu produktów firmy Dermaglin:

Strona internetowa:

http://www.dermaglin.pl

Fanpage na FB:

https://www.facebook.com/dermaglin/?fref=ts

Dermaglin_artykuł _o_glince(1) Dermaglin_artykuł _o_glince(1)

Mojsalon.eu wszystkie prawa zastrzeżone dla wydawcy 2014-2018. Regulamin serwisu.