Magazyn Mój Salon.eu już na Ciebie czeka!‎

Capture

Z radością informujemy, że dzisiaj (4 maja 2016 roku) rozpoczęliśmy wysyłkę pierwszego wydania naszego magazynu Mój Salon.eu w wersji papierowej – ogromnej dawki inspiracji ze świata urody.

Znajdziesz w nim ciekawe i starannie opracowane artykuły stworzone we współpracy z najlepszymi specjalistami. Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy obszerną relację z IV edycji Międzynarodowych Targów ESTHETIC SHOW Wiosna 2016, które odbyły się 2-3 kwietnia w Warszawie. Dzięki magazynowi poznasz najświeższe trendy w makijażu letnim – zarówno dziennym, jak i wieczornym. Przedstawimy Ci najmodniejsze fryzury na nadchodzący sezon i niesamowicie prosty tutorial, przy pomocy którego stworzysz efektowną fryzurę idealną na cieplejsze dni. Nie zabraknie także ciekawostek zdrowotnych. W pierwszym wydaniu naszego magazynu opisujemy witaminę słońca, czyli witaminę D oraz podpowiadamy jak sprawdzić typ cery i jak zabrać się za detoks na wiosnę.

Ostatnie strony poświęciliśmy najciekawszym wydarzeniom w nadchodzącym sezonie wiosna-lato. Możesz mieć pewność, że nie przegapisz najlepszych eventów fryzjerskich i kosmetycznych, a dodatkowo zyskasz możliwość wzięcia udział w licznych spotkaniach branżowych oraz konkursach.

Magazyn oferujemy salonom, które zarejestrowały się na naszej stronie. Jeśli Twój salon fryzjerski lub kosmetyczny nie posiada jeszcze wizytówki na naszym portalu, nie zwlekaj i zrób to już teraz – to najlepsza szansa, aby dać się zauważyć szerszej grupie odbiorców i jednocześnie uzyskać dostęp do obszernego źródła inspiracji i nowinek.

Możesz zarejestrować się, wypełniając pola formularza, który znajdziesz na naszej stronie w zakładce Rejestracja.

Pozdrawiamy,

Zespół MójSalon.eu

Mojsalon.eu wszystkie prawa zastrzeżone dla wydawcy 2014-2018. Regulamin serwisu.