Z przymrużeniem oka, czyli japońskie gadżety w zastępstwie operacji plastycznych i medycyny estetycznej!

moj-salon-post-nowy-format-3

Kobiety na całym świecie pragną wyglądać pięknie i młodo i choć Polki już mają opinię jednych z najpiękniejszych kobiet na ziemi, z pewnością mogą się jeszcze wiele nauczyć. Azjatki a w szczególności Japonki słyną ze swojego młodzieńczego wyglądu, dlatego też dzisiaj przyjrzymy się bliżej niezwykłym przyrządom, które obiecują efekty porównywalne do tych osiąganych przy pomocy medycyny estetycznej czy operacji plastycznych.

Na pierwszy ogień

Face slimmer to dziwaczny sylikonowy przyrząd w kształcie ust służący do ćwiczeń. Jak obiecują producenci, już codzienne 3 minutowe użytkowanie, pomoże nam w zapobieganiu wiotczenia i opadania skóry oraz mięśni wokół ust. Jak go używać? Wystarczy umieścić dłuższą część odlewu w buzi, tak aby sylikonowe usta pokrywały się z naszymi i rozpocząć ćwiczenia. Ponoć najlepsze efekty daje głośne wymawianie samogłosek! Koszt takiego gadżetu zaczyna się w okolicy 40$.

face-slimmer-mouth-exercise-japan-mouthpiece-4

http://www.japantrendshop.com/face-slimmer-exercise-mouthpiece-p-1327.html

Kolejny na naszej liście jest Houreisen Face Exercise Mask, czyli sylikonowa maska, którą zakładamy na twarz, by bez ingerencji chirurgicznej zapobiec opadaniu policzków. Paski sylikonowej maski należy założyć za uszy i ćwiczyć każdego dnia przez 10 minut otwierając i zamykając usta.

facial_exercise_mask_1

http://www.japantrendshop.com/houreisen-face-exercise-mask-p-924.html

Beauty Lift High Nose Extra ma nam zapewnić wymarzony kształt nosa. Już za jedyne 83$ możemy kupić małe elektroniczne urządzenie mające zmienić kształt naszego nosa. Producenci przekonują, że trzy minuty każdego dnia z Beauty Lift High Nose Extra i możemy osiągnąć wymarzony wygląd. Do nosa wkładamy dwie zatyczki wystające z urządzenia, a po jego bokach i u nasady nakładamy klipsy. Wibracje zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz mają pomóc nam ukształtować wymarzony mały i zgrabny nosek.

beauty-lift-high-nose-extra-1

http://www.japantrendshop.com/beauty-lift-high-nose-extra-p-3158.html

Kolejnym elektrycznym urządzeniem jest Eye Slack Haruka, które masuję skórę wokół oczu. Jego zadaniem jest usunięcie worków pod oczami i przywrócenie skórze młodzieńczego wyglądu. Zgodnie z zaleceniami – 3 minuty codziennego masażu dadzą nam efekt odmłodzonego i świeżego spojrzenia. Koszt tego luksusu to 93$.

eye-slack-haruka-eye-sag-skin-beauty-muscle-device-1

http://www.japantrendshop.com/eye-slack-haruka-p-1220.html

The Wrinkle Vacuum for Forehead to mały plastikowy przyrząd w kształcie litery T, który umieszczamy pomiędzy brwiami. Zgodnie z obietnicami producenta 2 minuty dziennie wystarczą, by wygładzić zmarszczki i zapobiegać opadaniu skóry a wszystko to za jedyne 34$.

wrinkle-vacuum-forehead-brow-line-beauty-tool

http://www.japantrendshop.com/wrinkle-vacuum-for-forehead-lines-p-2438.html

Ostatnim produktem na naszej dzisiejszej liście jest Wrinkle Up Tape. Komplet pięciu taśm: na czoło, okolice oczu i ust należy stosować codziennie przez 15 minut. Produkt zalicza się do kategorii anti – aging i ma on naciągać obwisającą skórę na jej dawne miejsce, pomagając nam zwalczać oznaki starzenia. Wrinkel up Tape to koszt rzędu 44$.

wrinkle-up-tape-face-skin-japanese-beauty-gadget-2

http://www.japantrendshop.com/wrinkle-up-tape-p-2567.html

Mimo wszystko my pozostajemy sceptyczni. A Wy co sądzicie o takich alternatywach dla medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej?

Mojsalon.eu wszystkie prawa zastrzeżone dla wydawcy 2014-2018. Regulamin serwisu.