Piękne paznokcie

Kiedy warto zastosować produkt remover?

Należy mieć świadomość, że wykonanie makijażu permanentnego nie jest zabiegiem na całe życie. Kobieta może bowiem w pewnym momencie podjąć decyzję o jego usunięciu. Z jakiego produktu warto skorzystać? Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się remover.

Jakie są największe zalety usuwania makijażu permanentnego removerem?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że produkt charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością, która wynosi aż 93%. Zostało to bowiem potwierdzone w badaniach naukowych. Kolejnym bardzo istotnym atutem jest fakt, że w znacznej większości przypadków w zupełności wystarczy wykonanie zaledwie 3 zabiegów, by całkowicie pozbyć się makijażu permanentnego.

Warto również zaznaczyć, że remover (tu) będzie tak samo oddziaływał na pigment zielony, czarny, niebieski czy czerwień. Przedstawicielki płci pięknej bardzo cenią produkt za to, że istnieje bardzo niskie ryzyko powstania blizn. Wśród licznych zalet trzeba także wymienić stosunek efektu do oferowanej za niego ceny.

O czym należy pamiętać?

Warto przede wszystkim wiedzieć, że miejsce poddane zabiegowi musi być nie tylko suche, ale również codziennie pielęgnowane odpowiednimi preparatami. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że jednorazowa powierzchnia skóry, która będzie poddana zabiegowi nie może być większa niż 5 cm2.

Z kolei okres między poszczególnymi zabiegami nie może być krótszy niż 6 tygodni. Skuteczność produktu oczywiście jest potwierdzona licznymi testami klinicznymi. Przedstawicielka płci pięknej może mieć zatem całkowitą pewność, że zabieg będzie bezpieczny.

Możesz również polubić…